Geçiş Kontrol Sistemleri

Geçiş Kontrol Sistemleri

Geçiş Kontrol Sistemleri

GEÇİŞ KONTROL SİSTEMLERİ

Geçiş kontrol sistemleri, günümüzün en donanımlı ve en teknolojik ürünlerinin başında gelmektedir. Donanım ve yazılım konusunda üstün performans sunmasının yanı sıra, alternatif ürünleri de sizler için sıralayan Dijital Dünyam, geçiş kontrol sistemleri ile alakalı alternatif ve kullanışlı ürün tiplerini siz değerli kullanıcılarına sunmaktadır. Bu geçiş sistemlerinin başında Road Blocker Bariyerler üst düzey güvenlik gereksinimi olan kurum,işletme,plaza,elçilik, emniyet ve askeri birimlerin tümünde kontrollü geçiş için tasarlanmış; suikast ve sabotaj önleyici yol bariyerleridir.

Road blockerların tasarımı ve imalatında kullanılan tüm parçalarıyla yüksek hız ve şiddetli çarpmalara karşı dayanıklılığı test edilmiş yol kesiciler talebe göre istenilen ebatlarda üretilmektedir. 
Diğer geleneksel engellerin caydırıcı etki sağlamadığı hükümet kurumları ,kongre sarayları,özel toplantı salonları,hava alanları gibi yerlerde,istenmeyen tarafik akışını durdurmak için imal edilmiş çağdaş "RAMPA BARİYER" lerdir.