Bilişim Danışmanlık Hizmetleri

Bilişim Danışmanlık Hizmetleri

Bilişim Danışmanlık Hizmetleri


BİLİŞİM DANIŞMANLIĞI

Ön görüşme ile talepler dinlenir, sonrasında müşteri temsilcilerimiz, mühendislerimizle beraber, işletmeyi analiz eder ve yapılabilecek hizmetler hakkında bir brifing verirler. Takip eden süreçte bir sözleşme hazırlanır, onaylanması durumunda, firmanın büyüklüğüne göre 1 - 3 kişilik bir ekip, işletme bilgisayarlarında toplu bir çalışma gerçekleştirir, eksikler belirlenir, yedekler alınır, ilk bakım yapılır, firmanın teknik yapısı, eksikler, geliştirmeler hakkında bir rapor hazırlanarak şirket yönetimine sunulur, bu işlemlerin hepsini Danışman yürütür.

BAKIM ANLAŞMASI

Günümüzde işletmelere para ve zaman kaybettiren, kârlılığı ve verimi düşüren ve sonucunda da mutsuz işveren ve çalışanlara sebep olan etkenlerin en başında, teknolojiyi verimli ve problemsiz kullanamamak geliyor. Dijital Dünyam Bakım Anlaşması ile tüm teknolojik donanımsal ve yazılımsal sorunlara çözüm üretip, sorunlardan kurtulmanızı sağlıyoruz.

Kurumsal Bakım Anlaşması size; donanım ve yazılım sistemlerinizin düzenli bakımının yapılmasını, oluşabilecek sorunların önceden tespit edilip sorun haline gelmeden anında müdahale edilmesini, bilgisayar ve sunucu güvenliğinizin sağlanmasını, teknolojik yeniliklerden haberdar olmanızı ve güncele ayak uydurmanızı, daha verimli ve hızlı çalışmanızı ve sorun oluştuğu takdirde öncelikli olarak hizmet almanızı sağlar. Anlaşmamız bilgisayar sistemleri, işletim sistemleri, donanım, server, ağ yapısı, çevre birimlerinin bakımı, güncellenmesi ve yedekleme işlemlerini kapsamaktadır. Periyodik bakımlar hariç donanımsal ve yazılımsal sorunlar için en kısa sürede müdahale edip gereken önlemlerin alınması ve çözüme kavuşturulmasını kapsar.

KİMLER KURUMSAL BAKIM ANLAŞMASI YAPTIRMALIDIR?

İşletmesinde 5 ve üzeri bilgisayar, notebook, server, yazıcı, barkod yazıcı, ip santral bulunduran ve sorun olduğu takdirde acil ve kesin çözüm isteyen işletmelerin yaptırması önerilir.